TELEFON

3425021131

Hakkımızda

Firmamız etiket sektöründe 2013 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Bu tarihten itibaren sektörde hep ilkleri gerçekleştirmiş ve sektöre katkıda bulunmuştur.  İlk yıllarımızı ar-ge çalışmalarına ağırlık vererek etiket sektörünü yeniliklere açmaya çalıştık. Bu çalışmalar sırasında fark ettik ki sektörde sadece dijital etiket baskı makinaları,  kumaş baskı makinaları ve saten kumaş etiket baskı makinaları ile yüksek adetler de değişken olmayan görseller ve bilgiler ile baskı yapılabilmekteydi. Biz ise bu önyargıyı değiştirerek değişken bilgi ve görseller ile istenilen adetlerde ve ölçülerde etiket baskısı alına bilineceği üzerinde çalışmalar yaptık ve bunu sektörümüze büyük bir yenilik olarak adapte ettik.
Daha sonra özellikle halı etiketi ve yatak etiketi alanındaki yaşanan sıkıntıları göz önüne alarak halı sektörüne yardımcı olmak amacıyla firmaların halı etiketlerini kendi bünyelerinde istedikleri adette, değişken bilgili ve barkotlu halı etiketi üretebilmeleri için gerekli olan son  teknoloji etiket baskı makinalarını Türkiye’ye getirmek için memjet baskı sistemleri ile görüşmelere başladık. Görüşmelerimiz sonucunda memjet baskı makinalarının Türkiye distbüratörü olduk. Türkiye’de memjet speedstar 3000 , memjet vortex ve memejet Trojan dijital baskı makinalarının satışları sadece firmamız tarafından yapılmaya başlandı. 
Etiket sektöründe devrim niteliğini taşıyan kendi bünyende istediğin adette barkotlu ve desenli halı etiket üretme fikri Türkiye’nin en prestijli halı firmalarının dikkatini hızlı bir şekilde üzerimize çekmemize yardımcı oldu. İşimizi aşk ve sevgiyle yapışımız sayesinde müşterimizin güvenini kısa vade de kazandık. Bu güveni boşa çıkarmamak içinde hız kesmeden çalışmalarımızı sürdürdük. Ayrıca  memjet baskı makinaları olan vortex , speedstar 3000 ve Trojan kullanılmak üzere geliştirdiğimiz sarf malzemeler  saten mat kumaş etiket, saten parlak kumaş etiket, japon akmaz etiketlerini de  en kaliteli baskı alınabilecek  şekilde  geliştirdik ve üretimimize kattık.
Bugün geldiğimiz nokta ise Türkiye’de memjet makinalarının tek temsilcisi olarak vortex, speedstar 3000 ,Trojan makinalarımız ve kaliteli kumaş, saten etiketlerimiz ile halı, mobilya, yatak, tekstil alanındaki müşterilerimizden aldığımız özgüven ile yolumuza devam ediyoruz.

18 Haziran 2020, Perşembe

Fotoğraflar

Son Eklenen Haberler